Tuesday, April 26, 2011

Lõpuks ometi alguses...

Oleme (Teevi ja Anmar) oma praeguseks hetkeks (aprill, 2011) pooleteiseaastase tutvuse juures käinud nii idas kui läänes ja nii mõneski kohas nende vahel.
Iga kord, kui jälle samme kuskile seadma hakkame, mõtleme, et:"Nii, nüüd hakkame raudselt blogi pidama".... Mitte just nii väga teiste pärast. Rohkem ikka iseenda pärast - uued elamused ja kogemused tulevad ju koguaeg peale ning vanad kaugemal hägustuvad. Uskumatult tore aga oleks lisaks mälupiltidele ja suurele hulgale digipiltidele mõne aja pärast lugeda ja meenutada, kui tore meil jälle oli. Anmaril on see ühe korra isegi õnnestunud (olgem ausad, ka see kord juhtus juba meie tutvuse ajal, seega mõnes mõttes läheb arvesse. Mis sest, et tol korral me koos ei rännanud.) Link sellele blogile on siin: http://anmarsworldtravel.blogspot.com/

Sissejuhatuseks panen siia kirja meie ühised käimised, mis on jäänud blogita.
2010 kevadel Türgi
2010 suvel Saksamaa-Austria (autoreis)
2010 suvel Mallorca
2010 talvel Austria (kiire suusapuhkus)
2011 talvel Malaisia (s.h Borneo) -Tai
2011 kevadel Florida-New York

Nende vahele võib mahutada mitmeid kiiremaid käimisi Soome, Rootsi, Taani, Lätti, Leetu jne. kes neid kõiki enam mäletab :) Kuna kirjatükke nendest käimistest suure tõenäosusega siia kunagi ei ilmu, panen siia vähemalt mõned pildid. On ju kõigile teada tuntud ütlus, et üks pilt võib öelda tuhat sõna. Usume siis seda ka sel korral.... :)

Ahjaa..mainin juba siinkohal ära ka, et...
Eile (25.04.2011) haarasime kinni AirBalticu eripakkumistest ning soetasime soodsad (115 EUR per nase) lennupiletid Gruusiasse, Tbilisisse. 22. juuni õhtul istume Riiast lennukile ja tervitame Gruusia pealinna uue päeva esimesel tunnil. Võimalikud reisikaaslased on veel selgumas.
Hakkame juba vaimu teritama ja jääme lootma, et meie esimene blogitav reis ka blogimisväärne tuleks. Kindlasti tuleb.

Tervitades,
Teevi

No comments:

Post a Comment